Meeskonnatöö dialüüsiosakonnas

Pühendunud professionaalid
Mitut valdkonda ühendav dialüüsikeskus

Dialüüsikeskust juhivad nefroloogiale spetsialiseerunud meditsiinialane juht ja õendusjuht, kelle töö on vastavalt meditsiini- ja õendustöötajate juhtimine. Iga ravivahetust kontrollib arst (v.a piiratud ravi üksuses (Limited Care Unit ehk LCU)) ja 4–6 patsiendi dialüüsiravi tegemiseks määratakse neeruhaiguste õde, olenevalt sellest, kui palju õdesid näevad kohalikud eeskirjad ette. Neeruhaiguste õdesid aitavad tervishoiuassistendid, olenevalt riigis kehtivatest nõuetest. Suurusest ja asukohast olenevalt võib dialüüsikeskusel olla administratiivseid ja tehnilise toe töötajaid.

Meditsiiniala juht  korraldab iga kuu eri valdkondade töötajate koosolekuid (kliiniku ülevaade), et analüüsida üldiseid tulemusi ja parandada üksikpatsientide tervislikku seisundit; niisugused kohtumised parandavad suhtlust ja loovad dialüüsikeskuse ravimeeskonnas jagatud õhkkonna.

Peale dialüüsiravi pakub NephroCare valdkondi ühendavat tuge neile dialüüsipatsientidele, kellel on vaja hinnangut psühholoogilt, dietoloogilt või sotsiaaltöötajalt.