NephroCare Academy

Haridus NephroCare’i kliiniku töötajatele

NephroCare’i akadeemia on rajatud eesmärgiga pakkuda arstidele, õdedele, kliinikute juhtidele ja mittekliinilistele töötajatele laias valikus õppemooduleid ja teemasid, mis võimaldavad neil pakkuda kvaliteetseimat hooldusteenust kogu nende tööaja vältel.

Haridusjuht registreerib meie kliinilised spetsialistid meie õppekavadesse alg- ja jätkuhariduse ning ainepunktide saamiseks. Õppimise sobitamiseks meie kliinikute meeskondade tööeluga pakume laias valikus õppevaldkondi ja rakendame erinevaid koolitusmeetodeid, nagu tööalane õpetus, vahetud ja virtuaalse klassiruumi koolitused, e-õpe, mentorlus, tööabi ja õppemängud.

NephroCare pakub akrediteeritud õdede koolitust

NephroCare Fundamentalsi dialüüsiõdede koolitusprogrammi on akrediteerinud EDTNA/ERCA.

Meditsiiniharidusel on oluline osa patsiendiravi optimeerimises

Peale selle on NephroCare seisukohal, et rahvusvaheliste ravisuuniste ja NephroCare’i kõrgete ravistandardite järgi koostatud haridus- ja täiendõppeprogramm aitab veelgi arendada meditsiinitöötajate tööd kliinikutes. Lõppkokkuvõttes täiendab see veelgi patsientide ravi, mis on NephroCare’i peamine eesmärk.

Dr Stefano Stuard, Euroopa Nõukogu kliinilise ja ravijuhtimise meeskonna juht ning kursuse peaautor räägib: „See on meie jaoks väga oluline samm ja meil on väga hea meel, et saame oma arste nüüd niimoodi toetada.“

NephroCare pakub arstidele akrediteeritud koolitusi

„Vererõhu haldamine kroonilise neeruhaiguse korral“ on esimene Brüsselis asuva Euroopa Meditsiinispetsialistide Liidu (European Union of Medical Specialists, UEMS) Euroopa Täiendkoolituse Akrediteerimise Nõukogu (European Accreditation Council for Continuing Medical Education Institution, EACCME) akrediteeringuga kursus. Veebi-kursuse kõigi moodulite läbimisel saavad NephroCare’i arstid koguda 7 meditsiinialase täiendõppe (Continuing Medical Education, CME) ainepunkti.