NephroCare’i akadeemia

Õdede koolitus
Haridus NephroCare’i kliiniku töötajatele

NephroCare’i akadeemia on rajatud eesmärgiga pakkuda arstidele, õdedele, kliinikute juhtidele ja mittekliinilistele töötajatele laias valikus õppemooduleid ja teemasid, mis võimaldavad neil pakkuda kvaliteetseimat hooldusteenust kogu nende tööaja vältel.

Kursuste läbimiseks ja ainepunktide kogumiseks peavad NephroCare’i töötajaid registreerima vastutavad haridusjuhid.

NephroCare pakub arstidele akrediteeritud koolitusi

„Vererõhu haldamine kroonilise neeruhaiguse korral“ on esimene Brüsselis asuva Euroopa Meditsiinispetsialistide Liidu (European Union of Medical Specialists, UEMS) Euroopa Täiendkoolituse Akrediteerimise Nõukogu (European Accreditation Council for Continuing Medical Education Institution, EACCME) akrediteeringuga kursus. Veebi-kursuse kõigi moodulite läbimisel saavad NephroCare’i arstid koguda 7 meditsiinialase täiendõppe (Continuing Medical Education, CME) ainepunkti.

Kursust pakub NephroCare’i akadeemia, mis on üldine haridusprogramm NephroCare’i kliiniku töötajatele.

Meditsiiniharidusel on oluline osa patsiendiravi optimeerimises

Peale selle on NephroCare seisukohal, et rahvusvaheliste ravisuuniste ja NephroCare’i kõrgete ravistandardite järgi koostatud haridus- ja täiendõppeprogramm aitab veelgi arendada meditsiinitöötajate tööd kliinikutes. Lõppkokkuvõttes täiendab see veelgi patsientide ravi, mis on NephroCare’i peamine eesmärk.

Dr Stefano Stuard, Euroopa Nõukogu kliinilise ja ravijuhtimise meeskonna juht ning kursuse peaautor räägib: „See on meie jaoks väga oluline samm ja meil on väga hea meel, et saame oma arste nüüd niimoodi toetada.“