Töötamine NephroCare'i meeskonnas

Mitut valdkonda ühendav dialüüsikeskus

Dialüüsikeskust juhivad nefroloogiale spetsialiseerunud meditsiinialane juht ja õendusjuht, kelle töö on vastavalt meditsiini- ja õendustöötajate juhtimine.

Iga ravivahetust kontrollib arst (v.a piiratud ravi üksuses (Limited Care Unit ehk LCU)) ja 4–6 patsiendi dialüüsiravi tegemiseks määratakse neeruhaiguste õde, olenevalt sellest, kui palju õdesid näevad kohalikud eeskirjad ette. Neeruhaiguste õdesid aitavad tervishoiuassistendid, olenevalt riigis kehtivatest nõuetest. Suurusest ja asukohast olenevalt võib dialüüsikeskusel olla administratiivseid ja tehnilise toe töötajaid.

Meie nefroloogid

on eksperdid elektrolüütide häirete ohjamisel, happe-aluse ainevahetuse, arteriaalse hüpertensiooni, autoimmuunsete ja metaboolsete haiguste alal ning igale patsiendile spetsiifilise teraapia määramisel.

Meie õed

on nefroloogilise õenduse eksperdid, kes pakuvad oma patsientidele parimat võimalikku abi. Nad loovad sageli püsivaid sidemeid patsientide ja nende peredega. Hoolitsedes oma patsientide eest, ravivad, koolitavad ja toetavad õed meie patsiente dialüüsi osas. Meie õed saavad töötada NephroCare'i dialüüsikeskustes, akuutse dialüüsiga või eemalt toetada patsiente.

Meie tervishoiutöötajad

töötavad ka otse patsientide ja nende peredega. Koos õdedega toetavad nad meie patsientide pikemat, paremat ja tervislikumat elu.

Lisaks dialüüsiravile pakub NephroCare ka multidistsiplinaarset tuge neile dialüüsipatsientidele, kes vajavad psühholoogi, toitumisspetsialisti või sotsiaaltöötaja hinnangut.

Tegevjuht annab kliiniku töötajatele igakuiselt ülevaate ravi tulemustest, et analüüsida üldtulemusi ja parandada iga patsiendi tervislikku seisundit; sellised kohtumised parandavad suhtlemist ja loovad ühise õhkkonna ning koordineerivad meie dialüüsikeskuses osutatavat abi.

Töötamine NephroCare'i meeskonnas