Meist


Fresenius SE

Fresenius on ülemaailmne kontsern mis tegutseb meditsiini- ja tervishoiuvaldkonnas pakkudes tooteid ja teenuseid dialüüsiks nii haiglatele kui ka kodus end ravivatele patsientidele. Lisaks keskendub Fresenius ka tervisekeskuste opereerimisele ning meditsiinikeskuste projekteerimisele ja meditsiiniteenuste pakkumisele. Freseniuse kontsern koosneb neljast ülemaailmsest ärisegmendist, millest igaüks vastutab enda äritegevuse eest – Fresenius Medical Care, Fresenius Kabi, Fresenius Helios ja Fresenius Vamed.

Fresenius SE www.fresenius.com

Fresenius Medical Care – NephroCare‘i taga olev turuliider

Fresenius Medical Care on üks maailma juhtivatest kroonilise neerupuudulikkusega patsientidele toodete ja teenuste pakkujatest. Fresenius Medical Care on tegelenud dialüüsi standardite välja töötamisega üle 40 aasta. Tegutsedes üle 3900 keskuses üle 50. riigis üle maailma on Fresenius Medical Care tootnud dialüüsitarvikuid ja masinaid ning pakkunud dialüüsiteenust. Fresenius Medical Care partneriteks on erinevad tervishoiuasutused kelledega koos pakutakse professionaalset raviteenust ja –valikuid rohkem kui 330 000 patsiendile üle maailma. Fresenius Medical Care on pühendunud patsientide elu parendamisele, luues väärtusliku tuleviku ja pakkudes moodsa neerudialüüsi kõrgeimat kvaliteeti.

Fresenius Medical Care www.freseniusmedicalcare.com

NephroCare

NephroCare on Fresenius Medical Care’i kaubamärk. Me pakume teenuseid dialüüsikeskustes üle 30 riigis Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas ja Ladina-Ameerikas.

Esimene keskus avati 1994. aastal. Tänapäeval ravitakse Fresenius Medical Care’i poolt rohkem kui 980 dialüüsikeskuses üle 100 000 patsiendi, pakkudes aastas umbes 13 miljonit ravikorda enam kui 30 riigis. See hiiglaslik kasv on suuremahulise ja pideva moodsatesse keskustesse ja tehnoloogiatesse investeerimise tulemuseks.  

NephroCare’i pühendumine tipptasemele ja sellest tulenev kõikehõlmav ärimudel suunab meid lähedasele koostööle tervishoiuametitega, et võimaldada taskukohast neeruravi nüüd ja tulevikus maksimaalse võimaliku arvu patsientide jaoks. NephroCare´il on üle 29 tuhande töötaja, kes kõik on pühendunud parima võimaliku ravikvaliteedi pakkumisele. Me peame enda kohustuseks võimestada oma personali modernse kooperatiivse töökeskkonna abil, kaasates töötajaid organisatsiooniliste ja tööalaste otsuste langetamisse ja võimaldades neile samal ajal pidevat erialast arengut.

Seonduvad teemad

Erialaspetsialistid

Meie erialaspetsialistide pühendumus on meie patsientide heaolu võtmeks.

Jätkusuutlikkus

Fresenius Medical Care arendab pidevalt innovatiivseid ideid jätkusuutliku tuleviku jaoks.

Patsiendi ravi

Kõik, mida me NephroCare’i siseselt teeme, on suunatud meie patsientidele parema elukvaliteedi pakkumisele.