Meist

Õde ja patsient
Fresenius Medical Care – NephroCare‘i taga olev turuliider

Osana Freseniuse grupist on Fresenius Medical Care üks maailma juhtivatest kroonilise neerupuudulikkusega patsientidele toodete ja teenuste pakkujatest.

Fresenius Medical Care on tegelenud dialüüsi standardite välja töötamisega üle 25 aasta. Tegutsedes üle 4100 keskuses üle 50 riigis üle maailma on Fresenius Medical Care tootnud dialüüsitarvikuid ja -masinaid ning pakkunud dialüüsiteenust. Fresenius Medical Care partneriteks on erinevad tervishoiuasutused, kellega koos pakutakse professionaalset raviteenust ja –valikuid rohkem kui 345 000 patsiendile üle maailma. Fresenius Medical Care on pühendunud patsientide elu parendamisele, luues väärtusliku tuleviku ja pakkudes moodsa neerudialüüsi kõrgeimat kvaliteeti.

Fresenius Medical Care www.freseniusmedicalcare.com

NephroCare

NephroCare on Fresenius Medical Care’i teenust pakkuv ettevõte. Me pakume teenuseid dialüüsikeskustes enam kui 40 riigis Euroopas, Lähis-Idas, Aafrikas ja Ladina-Ameerikas.

Esimene keskus avati 1994. aastal. Tänapäeval ravitakse Fresenius Medical Care’i poolt rohkem kui 1000 dialüüsikeskuses üle 100 000 patsiendi, mis tähendab ligikaudu 16 miljonit ravikorda aastas enam kui 40 riigis.

Fresenius Medical Care vastutab NephroCare’is selle eest, et tervishoiusüsteeme toetataks uuenduslike ravikontseptsioonidega, ning pakub jätkusuutlikku, taskukohast ja kvaliteetset ravi üha kasvava hulga krooniliste neeruhaigustega patsientide raviks.

Partneritele

Äripartnerite vastavusnõuete infolehtpdf (1,007 KB)
Üleilmne tarnijate tegevusjuhendpdf (3 MB)
Eetika- ja ärikäitumise juhendpdf (1 MB)