Dialüüs välismaal

Argentino, Čeština, Deutsch, Eesti, English, Español, Français, Italiano, Magyar, Polski, Português, Românesc, Schweiz, Slovenščina, Slovenský, South Africa, Svéd, Türkçe, Русский, United Kingdom, српски

 

Kolmel korral nädalas dialüüsi saamine ei tähenda välismaiste reiside ja puhkuste lõppu. Puhkusedialüüs annab teile võimaluse külastada raviks teisi dialüüsikeskuseid ja laseb nautida reisimisvabadust.

Tänu Fresenius Medical Care’i dialüüsikeskustele kõikjal üle maailma on selleks suur valik. Seega olenemata sellest, kas soovite reisida välismaale või oma riigi piires, saate jätkata aktiivse elu nautimist, külastada uusi kohti ja lihtsalt päikese käes lõõgastuda.

Kõigis NephroCare’i võrgustiku dialüüsikeskustes on võrreldava standardiga varustus ja nad pakuvad samal tasemel kvaliteeti. Valides Fresenius Medical Care’i keskuse, on teil võimalus kasutada NephroCare’i teenuseid, mida te olete kodus kasutanud. NephroCare’i puhkusedialüüsi koordineerimise meeskond aitab teid puhkusekoha dialüüsikeskusega suhtlemisel ja kindlustab, et neil oleks kogu teave, mida nad vajavad. Nii saate keskenduda puhkusele ja elu nautida!

•Siin saate vaadata kokkuvõtteid erinevate riikide kohta nagu näiteks vaatamisväärsused mida tuleks kindlasti külastada. Lisaks ka kaardid riikide kaupa NephroCare keskustega.

Seonduvad teemad

Riikide erilisused

Detailne teave riigi kohta – ajalugu, geograafia, traditsioonid, vaatamisväärsused.

Dialüüsikeskus

Leidke enda läheduses olev Fresenius Medical Care’i dialüüsikeskus