Saksamaa

Parim Saksamaast

Saksamaa föderaalne vabariik on avatud mõtlemisega riik, mis on jagatud traditsiooni ja modernsuse vahel. Oma 82 miljoni elanikuga on Saksamaa kõige suurema asustustihedusega riik Euroopa Liidus. Ta pakub laia valikut vabaaja- ja lõõgastustegevusi ning on lugematu hulga kulinaarsete hõrgutiste koduks. Liituge meiega Saksamaa kõrghetkede ringreisil ja suurendage oma isu selle kütkestava riigi järele. Avastage Euroopa süda – koos NephroCare’i abiga. Läksime!

Kuulus Berliin – reisi väärt

Lugematute vaatamisväärsustega pealinn on alati väärt seda, et liidumaad külastada. Jalutage mööda Kurfürstendammi, külastage maailmakuulsaid muuseume, avastage linna mööda Spreed paadiga sõites. Mõned Berliini tõmbenumbrid, millest ei tohiks ilma jääda, on Brandenburgi väravad ja Alexanderplatz. Viimane, mis asub linna ida- ja läänepoole vahel olevas läbikäigus, on üks linna kõige värvikamaid piirkondi ning suureks transpordisõlmeks. Kui linn oli jagatud Lääne- ja Ida-Berliiniks, oli Alexanderplatz kõige olulisemaks linnaväljakuks Saksamaa Demokraatlikus Vabariigis.

Siseringi reis: Legendaarne Alexanderplatz on Berliini Weißensee dialüüsikeskusest vaid 20-minutilise trammisõidu kaugusel.

Soovite 360° vaadet Berliinist? Sel juhul on ikoonilise teletorni, Saksamaa kõrgeima ehitise külastamine kohustuslik. Niinimetatud panoraamitasemelt saate te nautida parimat vaadet, mida linnal on pakkuda. Seal asuv restoran teeb täisringi poole tunniga, andes külastajatele rabava vaate vanast ja uuest pealinnast ning selle vapustavatest vaatamisväärsustest.

München ütleb ‘Grüß Gott’

München ühendab suurlinnaelu rabava looduskeskkonna ja Baierimaa elustiiliga. Linna kuulsaimaks tähiseks on ilma kahtluseta Frauenkirche (Neitsi Maarjale pühendatud katedraal), kuigi see on vaid üks paljudest vaatamisväärsustest, mida elaval kesklinnal on pakkuda. Samuti on vaatamist väärt muljetavaldav neogooti stiilis Neues Rathaus (uus raekoda) kesklinnas asuval Marienplatzil, elav, kirev väliturg, tuntud ka kui Viktualienmarkt, suurepärane Nümfenburgi loss ja selle aiad, Allianzi staadion linna põhjanurgas ja lugematul hulgal kõrgetasemelisi muuseume.

Suviti kutsuvad nii elanikke kui ka külastajaid puhkama ja lõõgastuma Olümpiakeskus, Inglise aed ja piirkonna paljud looduslikud järved. Õllekeldrid, mis asuvad üle kogu Müncheni ja selle läheduses, on ideaalseks kohaks, kus nautida pisut Baierimaa traditsioone ja välisõhus lõõgastuda.

Oktoberfest – Müncheni traditsioon

Kui reisite Münchenisse, ärge jääge ilma Müncheni kultuuri põhiosast – Oktoberfestist. 20. septembril 2014 algab Theresienwieses 181. Oktoberfest. Pöörane ja värvikas festival pakub midagi kõikidele vanustele. Lapsed tunnevad rõõmu erinevatest karussellidest, samas kui soolakringlid ja õlu on ehk kõige kuulsamateks toidu tõmbenumbriteks. Tänapäeval on traditsionaalne riietus taas moodi tulnud ja te näete paljusid naisi dirndl’it ja mehi lederhosen’eid kandmas.  München hoiab teid heas ühenduses. NephroCare’i dialüüsikeskusest jõuate linnarongi S-Bahniga tühise ajaga kesklinna. Reis lennujaama on S-Bahniga samuti lihtne. Külastage Münchenit ja kogege kosmopoliitset linna prominentse hubase kõrvalosaga.

Hamburg – traditsiooni kohtumine modernsusega

Olenemata sellest, kas soovite avastada traditsioonilist sadamat, külastada inspireerivat muuseumi või lihtsalt nautida autentset kultuuri, on Hamburg selleks õige koht. Üheks kohustuslikuks kohaks, mida näha, on Hamburgi kalaturg. Iga pühapäeva hommikul 5.00–9.30 on traditsioonilisel turul tihe sagimine–- ja on olnud alates selle avamisest 1703. aastal.

Speicherstadt ehk laopiirkond on Hamburgi ikooniks ja üks linna suurimatest vaatamisväärsustest. Laod on ehitatud tammepuust postidele ja piirkond on läbi põimunud kanalitega, millel liiguvad tõusu ajal laevad.

Aeg jalutuskäiguks

Jungfernstiegi jaam on ideaalseks kohaks, kus jalutada ja nautida Inner Alsteri järve vett. Poodlemishuvilised saavad end koduselt tunda lähedalasuvatel kaubandustänavatel, samas kui need, kes armastavad ööelu ja uudsust, peaksid suunduma Hamburgi Reeperbahnile. St. Pauli linnaosa kubiseb baaride, pubide ja drag queen show’dest, kuid peaksite siiski oma silmaga nägema, mida piirkonnal pakkuda on. NephroCare’i dialüüsikeskus Hamburg-Barmbekis asub kesklinnas, idüllilise Hamburgi linnapargi läheduses. Kesklinna on lihtne minna ja see on vaid lühikese sõidu kaugusel lennujaamast, mis on muuhulgas S-Bahni vahendusel otseühenduses Hamburgi keskvaksaliga.

Puhkusedialüüs teie puhkuse ajal Saksamaal–- see on NephroCare’iga võimalik.

Planeerite viibida Saksamaal? Sel juhul kasutage ära meie keskuste võrgustikku. Me oleme olemas, millal ja kus iganes te meid vajate! Et puhkuseks dialüüsikoht broneerida, helistage lihtsalt keskusesse, võtke meiega ühendust e-posti teel või küsige abi oma tervishoiumeeskonnalt. Meie kõrgelt kvalifitseeritud personal pakub teile hea meelega abi ja teadmisi teie viibimise ajal antud piirkonnas. Jätke maha igapäevaelu ja veetke aega, avastades huvitavat uut ümbrust. Nautige puhkust NephroCare’i abi ja hoolitsusega. Me juba ootame teiega kohtumist!

Seonduvad teemad

Dialüüsikeskused Saksamaal

Üksikasjalik teave NephroCare’i dialüüsikeskustes pakutavate protseduuride ja avamisaegade kohta.