NephroCare kasutab sellel veebisaidil küpsiseid, et suurendada kasutajate kogemusi ja pakkuda parimat võimalikku teenust. Veebisaidi sirvimisel jätkate küpsiste kasutamist. Lisateavet leiate meie Privaatsuspoliitikast.

Küpsiste deklaratsioon

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutame sisu isikustamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja netiliikluse analüüsiks küpsiseid. Samuti jagame teavet selle kohta, kuidas kasutate meie veebilehte, meie sotsiaalmeedia, reklaami- ja analüüsipartneritele, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mida olete neile andnud või mida nad on kogunud ajal, mil nende teenuseid kasutasite. Teie nõusolek küpsiste kasutamise kohta, kui jätkate meie veebilehe kasutamist.
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebilehed kasutavad kasutajakogemuse tõhusamaks muutmiseks.

SELLEL VEEBILEHEL KASUTATUD KÜPSISED

Seansiküpsiseid ja alalisi küpsiseid saab klassifitseerida ühte neljast kategooriast:

Rangelt vajalikud küpsised

Need küpsised on rangelt vajalikud, võimaldamaks teil lehel liikuda või pakkuda teile teatud teenuseid, mida pärite.

Funktsionaalsed küpsised

Need küpsised võimaldavad veebilehel jätta meelde teie tehtud valikuid (näiteks teie kasutajanimi, keel või piirkond, milles viibite) ning pakkuda paremaid ja personaliseeritumaid funktsionaalsuseid.

Jõudluse/analüütika küpsised

Need küpsised koguvad mittepersonaalset teavet – teavet vormis, mis ei võimalda seda vahetult ühegi spetsiifilise indiviidiga seostada ning mis toetab veebilehtede mõõtmist. See teave aitab veebilehti parandada, tuvastades mis tahes probleeme, millega võivad külalised külastuse ajal kokku puutuda, ning õppides, kuidas nad lehele tulid ja milliseid lehti külastasid.

Kolmandate isikute küpsised

Need küpsised paigaldab muu leht kui see, millel praegu viibite. Näiteks võivad mõnel veebilehel olla nupud sotsiaalmeedias jagamiseks. Kui kasutate ühte jagamisnuppudest, võidakse teile salvestada selle teenuse küpsis, kelle valisite oma sisu edastamiseks. Selliseid küpsiseid saab keelata ainult asjakohase kolmanda isiku veebilehel. Mõnel veebilehel võidakse kuvada reklaame. Sellised küpsised koguvad teavet kasutaja sirvimisharjumuste kohta ja võimaldavad reklaami kasutajate huvidele tuginedes sihipärastada. Need küpsised seab muu veebileht kui see, millel te praegu viibite. Näiteks võivad mõnel veebilehel olla nupud sotsiaalmeedias jagamiseks. Kui kasutate ühte jagamisnuppudest, võidakse teile salvestada selle teenuse küpsis, kelle valisite oma sisu edastamiseks. Selliseid küpsiseid saab keelata ainult asjakohase kolmanda isiku veebilehel. Mõnel veebilehel võidakse kuvada reklaame. Sellised küpsised koguvad teavet kasutaja sirvimisharjumuste kohta ja võimaldavad reklaami kasutajate huvidele tuginedes sihipärastada.

Vajalik (2)

Vajalikud küpsised aitavad muuta veebilehe baasfunktsioonide, nagu näiteks lehel navigeerimine ja selle turvalistele aladele ligipääsemine, lubamise teel kasutatavaks. Veebileht ei suuda nende küpsisteta õigel viisil toimida.

Nimi

TeenusepakkujaEesmärkAegumineTüüp

Küpsistega nõustumine

nephrocare.comSalvestab küpsistega nõustumise oleku praeguse domeeni kohta1 aastaHTTP

fe_typo_user

nephrocare.comSalvestab kasutajaolekud lehepäringute kohta..SeanssHTTP

Kategooria: Jõudluse ja analüütika küpsised (5)

Statistikaküpsised aitavad veebilehe omanikel mõista, kuidas külalised veebilehel käituvad, kogudes ja raporteerides teavet anonüümselt.

NimiTeenusepakkujaEesmärkAegumineTüüp

_pk_id#

nephrocare.comKogub anonüümset statistikat kasutaja veebilehevisiitide kohta, nagu näiteks külastuste arv, veebilehel keskmiselt veedetud aeg ja loetud lehed.1 aasta

HTTP

_pk_ses#

nephrocare.comSeda kasutab Piwik Analytics Platform, jälgimaks külastaja päringuid seansi ajal.1 päev

HTTP

piwik.php

piwik.nephrocare.comTuvastab veebilehe Matomo (Piwik) analüütikas.Seanss

Piksel

test

nephrocare.comTestimis- ja silumiseesmärgil..1 päev

HTTP

qos_token

openstreetmap.orgSeansiküpsis lehe openstreetmap.org külastajale pakkumaks paremat kasutajakogemust (kiiremad laadimisajad).1 päev

HTTP

V.a seadusega lubatud juhtudel paigaldame küpsised pärast teie nõusoleku saamist küpsisteribalt. Küpsiste sätteid saate muuta (v.a rangelt vajalikud küpsised, mis on nõutav veebilehe õige tööviisi tagamiseks) igal ajal.

Kõigile isikuandmetele, mida kogutakse küpsiste või sarnaste tehnoloogiate kaudu, rakenduvad teised privaatsuspoliitika jaotised.

Teil on võimalus oma veebilehitsejas küpsiste kasutamist blokeerida. Kui te ei soovi küpsistega nõustuda, saab teie veebilehitsejat seadistada automaatselt keelama küpsiste salvestamist või teavitama iga kord sellest, kui veebileht soovib küpsist salvestada. Veebilehitseja kaudu saab eelnevalt salvestatud küpsiseid ka kustutada. Täiendava teabe jaoks vaadake veebilehitseja abilehti.

Teavet enamkasutatud brauserite kohta saate lehelt:http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html. Siiski, kui te ei nõustu küpsistega, võib see veebilehtedel piirata teile saadaolevaid funktsioone.