Küpsiste deklaratsioon

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kasutame sisu isikustamiseks, sotsiaalmeedia funktsioonide pakkumiseks ja netiliikluse analüüsiks küpsiseid. Samuti jagame teavet selle kohta, kuidas kasutate meie veebilehte, meie sotsiaalmeedia, reklaami- ja analüüsipartneritele, kes võivad seda kombineerida muu teabega, mida olete neile andnud või mida nad on kogunud ajal, mil nende teenuseid kasutasite. Teie nõusolek küpsiste kasutamise kohta, kui jätkate meie veebilehe kasutamist.
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebilehed kasutavad kasutajakogemuse tõhusamaks muutmiseks.

Järgmised tabelid näitavad sellel veebisaidil kasutatavaid küpsiseid:

Loobumine

Sellel veebisaidil seadistatud küpsiste haldamiseks või konkreetsetest küpsisekategooriatest loobumiseks avage OneTrusti privaatsuseelistuste keskuses küpsiste sätete dialoog.

Teise võimalusena võite blokeerida küpsiste kasutamise brauseri kaudu. Kui te ei soovi küpsiseid vastu võtta, saab teie brauseri seadistada nii, et keelate küpsiste salvestamise automaatselt või teavitate iga kord, kui mõni sait nõuab küpsise salvestamist. Brauseri kaudu saab ka varem salvestatud küpsiseid kustutada. Lisateavet leiate brauseri abilehtedelt.

Lisateavet enamkasutatavate brauserite kohta leiate aadressilt www.allaboutcookies.org/manage-cookies/index.html. Kui otsustate küpsiseid mitte vastu võtta, võib see piirata meie veebisaitidel teile saadaolevaid funktsioone.